ERJ-U08D1183V
MFR.Part #
ERJ-U08D1183V
JLCPCB Part #
C2129420
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW 400V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS