ERJ-U08D1070V
MFR.Part #
ERJ-U08D1070V
JLCPCB Part #
C2126700
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW 400V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS