ERJ-U06J133V
MFR.Part #
ERJ-U06J133V
JLCPCB Part #
C4330932
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS