ERJ-U06D8202V
MFR.Part #
ERJ-U06D8202V
JLCPCB Part #
C3951019
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS