ERJ-U06D6190V
MFR.Part #
ERJ-U06D6190V
JLCPCB Part #
C2120208
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 619Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS