ERJ-U06D1742V
MFR.Part #
ERJ-U06D1742V
JLCPCB Part #
C4250492
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS