ERJ-U06D1153V
MFR.Part #
ERJ-U06D1153V
JLCPCB Part #
C4342879
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS