ERJ-U06D1150V
MFR.Part #
ERJ-U06D1150V
JLCPCB Part #
C2117077
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS