ERJ-U03J1R5V
MFR.Part #
ERJ-U03J1R5V
JLCPCB Part #
C3959697
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5Ω 100mW Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS