ERJ-U03F6810V
MFR.Part #
ERJ-U03F6810V
JLCPCB Part #
C1013226
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS