ERJ-U03F5761V
MFR.Part #
ERJ-U03F5761V
JLCPCB Part #
C1013272
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS