ERJ-U03F5102V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U03F5102V
JLCPCB Part #
C1859128
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS