ERJ-U03F3831V
MFR.Part #
ERJ-U03F3831V
JLCPCB Part #
C4110778
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS