ERJ-U03F3160V
MFR.Part #
ERJ-U03F3160V
JLCPCB Part #
C4325266
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS