ERJ-U03F2552V
MFR.Part #
ERJ-U03F2552V
JLCPCB Part #
C4134681
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS