ERJ-U03F2101V
MFR.Part #
ERJ-U03F2101V
JLCPCB Part #
C1859686
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS