ERJ-U03F1R78V
MFR.Part #
ERJ-U03F1R78V
JLCPCB Part #
C4228986
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.78Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS