ERJ-U03F1R74V
MFR.Part #
ERJ-U03F1R74V
JLCPCB Part #
C4099985
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.74Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS