ERJ-U03F1R13V
MFR.Part #
ERJ-U03F1R13V
JLCPCB Part #
C1859335
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.13Ω 100mW 150V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS