ERJ-U03F16R9V
MFR.Part #
ERJ-U03F16R9V
JLCPCB Part #
C3952064
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS