ERJ-U03D6192V
MFR.Part #
ERJ-U03D6192V
JLCPCB Part #
C2120329
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 61.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS