ERJ-U03D1740V
MFR.Part #
ERJ-U03D1740V
JLCPCB Part #
C2120359
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS