ERJ-U03D1203V
MFR.Part #
ERJ-U03D1203V
JLCPCB Part #
C2112292
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS