ERJ-U03D1020V
MFR.Part #
ERJ-U03D1020V
JLCPCB Part #
C2112367
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS