ERJ-U03D1001V
MFR.Part #
ERJ-U03D1001V
JLCPCB Part #
C2112358
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS