EEU-EB1E331
MFR.Part #
EEU-EB1E331
JLCPCB Part #
C1668205
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 15mm 255mA@120Hz 25V 3.5mm 330uF 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS