ERJ-U01F8871C
MFR.Part #
ERJ-U01F8871C
JLCPCB Part #
C4289402
Description
-55℃~+125℃ 50mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS