ERJ-14NF8660U
MFR.Part #
ERJ-14NF8660U
JLCPCB Part #
C2080960
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS