ERJ-U01F1101C
MFR.Part #
ERJ-U01F1101C
JLCPCB Part #
C1860401
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS