ERA-1AEB4121C
MFR.Part #
ERA-1AEB4121C
JLCPCB Part #
C3922556
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS