ERJ-T14J510U
MFR.Part #
ERJ-T14J510U
JLCPCB Part #
C4096177
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS