ERJ-T14J431U
MFR.Part #
ERJ-T14J431U
JLCPCB Part #
C4275195
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS