ERJ-T08J823V
MFR.Part #
ERJ-T08J823V
JLCPCB Part #
C4024613
Description
-55℃~+155℃ 330mW 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS