ERJ-T08J822V
MFR.Part #
ERJ-T08J822V
JLCPCB Part #
C3993400
Description
-55℃~+155℃ 330mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS