ERJ-T08J560V
MFR.Part #
ERJ-T08J560V
JLCPCB Part #
C3986631
Description
-55℃~+155℃ 330mW 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS