ERJ-T08J394V
MFR.Part #
ERJ-T08J394V
JLCPCB Part #
C3972198
Description
-55℃~+155℃ 330mW 390kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS