ERJ-T08J390V
MFR.Part #
ERJ-T08J390V
JLCPCB Part #
C4058931
Description
-55℃~+155℃ 330mW 39Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS