ERJ-T08J361V
MFR.Part #
ERJ-T08J361V
JLCPCB Part #
C4081138
Description
-55℃~+155℃ 330mW 360Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS