ERJ-T06J753V
MFR.Part #
ERJ-T06J753V
JLCPCB Part #
C4359527
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS