ERJ-T06J751V
MFR.Part #
ERJ-T06J751V
JLCPCB Part #
C3992778
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS