ERJ-T06J6R8V
MFR.Part #
ERJ-T06J6R8V
JLCPCB Part #
C4018526
Package
0805
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS