ERJ-T06J560V
MFR.Part #
ERJ-T06J560V
JLCPCB Part #
C4109206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS