ERJ-T06J301V
MFR.Part #
ERJ-T06J301V
JLCPCB Part #
C3938471
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS