ERJ-T06J241V
MFR.Part #
ERJ-T06J241V
JLCPCB Part #
C4132265
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS