ERJ-T06J112V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-T06J112V
JLCPCB Part #
C3957952
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS