ERJ-S1TD1202U
MFR.Part #
ERJ-S1TD1202U
JLCPCB Part #
C4065287
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS