ERJ-S14J390U
MFR.Part #
ERJ-S14J390U
JLCPCB Part #
C4061914
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS