ERJ-S14F15R8U
MFR.Part #
ERJ-S14F15R8U
JLCPCB Part #
C2140155
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS