ERJ-S1TD1001U
MFR.Part #
ERJ-S1TD1001U
JLCPCB Part #
C1710166
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kΩ 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS