ERJ-S12F6202U
MFR.Part #
ERJ-S12F6202U
JLCPCB Part #
C2144015
Description
-55℃~+155℃ 500V 62kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS